Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  

Search Forums

(Advanced Search)

Forum Statistics
» Members: 259
» Latest member: travel
» Forum threads: 90
» Forum posts: 94

Full Statistics

Online Users
There are currently 14 online users.
» 0 Member(s) | 14 Guest(s)

Latest Threads
تور ارزان هلند
Forum: General
Last Post: travel
Yesterday, 04:17 PM
» Replies: 0
» Views: 1
تور ارزان پنانگ
Forum: General
Last Post: travel
Yesterday, 11:42 AM
» Replies: 0
» Views: 2
تور لحظه آخری دبی
Forum: General
Last Post: travel
23-09-2018, 07:34 PM
» Replies: 0
» Views: 15
At the end of the second ...
Forum: General
Last Post: xingwang
23-09-2018, 07:45 AM
» Replies: 0
» Views: 13
If that sounds a bit conf...
Forum: General
Last Post: xingwang
21-09-2018, 06:51 AM
» Replies: 0
» Views: 16
Cheap Adidas Sandals
Forum: General
Last Post: abc
20-09-2018, 02:20 PM
» Replies: 0
» Views: 19
Comprar Adidas EQT Hombre
Forum: General
Last Post: abc
20-09-2018, 02:19 PM
» Replies: 0
» Views: 17
Adidas Ultra Boost Womens
Forum: General
Last Post: abc
20-09-2018, 02:17 PM
» Replies: 0
» Views: 16
adidas Schuhe Schwarz
Forum: Poetry
Last Post: singleqi
19-09-2018, 01:27 PM
» Replies: 0
» Views: 21
adidas Falcon Shoes Price...
Forum: General
Last Post: singleqi
19-09-2018, 01:24 PM
» Replies: 0
» Views: 20

 
  تور ارزان هلند
Posted by: travel - Yesterday, 04:17 PM - Forum: General - No Replies

هلند یکی از کشورهای اروپایی است که در عین کوچک بودن پر جمعیت است. هلند را کشور دوچرخه ها می نامند زیرا مردم آن بیشتر با دوچرخه در این کشور گردش می کنند. در تور هلند خیابان های باریک، مغازه های کوچک، ساختمان های مناره دار، پل های سنگی و کانال های آب را خواهید دید. در این مقاله به بررسی تور ارزان قیمت هلند خواهیم پرداخت تا در سفرتان به این کشور اطلاعات لازم را داشته باشید.
راهنمای سفر به هلند
هلند که در قسمت شمال غربی قاره اروپا واقع شده است. این کشور 16 میلیون نفر جمعیت دارد و پایتخت آن شهر آمستردام می باشد. کشور هلند با 2 کشور بلژیک و آلمان همسایه است و بسیاری از افراد که در تور آلمان شرکت می کنند به این کشور هم سفر میکنند. معنی نام این کشور سرزمین پست است و علت انتخاب این نام ارتفاع کم زمین های هلند نسبت به سطح دریا است که در ارتفاع کمتر از یک متر از آن قرار دارد. در تور هلند مناطق مسکونی که در مناطق پست قرار گرفته اند را خواهید دید. جالب است بدانید تنها یک میلیون نفر از کشور هلند مسلمان هستند. دومین شهر بزرگ در این کشور بندر روتردام است و به عنوان بزرگ ترین بندر در اروپا شناخته می شود که دلیل آن تعداد اسکله ها و مساحتش می باشد.
[img=800x0]https://safaryar.net/wp-content/uploads/2018/06/Netherlands-Tour-1.jpg[/img]
وضعیت آب و هوایی کشور هلند
شرایط آب و هوایی کشور هلند به صورت معتدل می باشد که باعث شده است گردشگران زیادی به این کشور سفر کنند و در کنار آن در تور بلژیک هم شرکت می نمایند. ابن کشور از تمدن کهنی برخوردار است و جاذبه های گردشگری و تفریحی بسیاری دارد که باعث شده است طرفداران بسیاری کسب کند. شرایط آب و هوایی مساعد این کشور سفر به آن در هر فصلی را امکان پذیر کرده است. در فصل تابستان هوای هلند گرم است اما سوزان نمی باشد. دما در این فصل بین 24-17 درجه سانتی گراد می باشد و در آخر فصل نم باران را در این کشور مشاهده خواهید کرد.
اگر در فصل پاییز به تور هلند بروید هوای خنک و ملایمی را احساس خواهید کرد و بارندگی کمی در آن رخ می دهد. در این فصل هوا کم کم رو به سردی می رود. رنگ زرد را در فصل پاییز در تمام خیابان ها خواهید دید و قدم زدن در این فصل بسیار لذت بخش خواهد بود. در فصل زمستان بارندگی افزایش می یابد و هوای ابری و بارانی را مشاهده خواهید کرد. در این فصل دما بین 10-3 درجه خواهد رسید و ممکن است به صفر درجه نیز برسد و بهتر است که در این فصل برای رفتن به هلند لباس گرم و کلاه داشته باشید. فصل بهار برای مسافران هلند بسیار زیبا خواهد بود و سرسبزی آن مسافران زیادی را به سمت خود جذب می کند.
فرودگاه و اطلاعات پرواز کشور هلند
برای تور آمستردام از ایران به این شهر که پایتخت هلند است پرواز مستقیم وجود دارد که پروازهای آن به شرح ذیل است:
پرواز رفت در هلند از فرودگاه امام خمینی (ره) صورت خواهد گرفت که تا فرودگاه آمستردام 5:40 دقیقه طول خواهد کشید، این پرواز 2 نوبت در هفته در روزهای یک شنبه و پنج شنبه ساعت 6:40 صبح صورت خواهد گرفت. پرواز برگشت هلند از فرودگاه آمستردام به امام خمینی (ره) صورت خواهد گرفت که به مدت زمان 5:40 دقیقه طول می کشد. این پرواز در 2 نوبت در هفته در ساعت 12:10 دقیقه بامداد صورت می گیرد که در روزهای یک شنبه و پنج شنبه انجام می شود. گاهی اوقات اگر تعداد پرواز بیشتر از حالت عادی باشد ممکن است تغییرات اندکی در پروازها صورت بگیرد که در صورت تماس با شماره تماس هاس ذکر شده راهنمایی های لازم صورت خواهد گرفت.
انواع ایرلاین ها که در هلند از ایران به هلند پرواز دارند شامل ایران ایر، ایر فلوت، پگاسوس ایرلاینز، آلیتالیا، بریتیش ایریوز، اطلس گلوبال، ترکیش ایرلاینز، ایر فرانس، اوستیرین ایرلاینز، قطر ایریوز، کی ال ام، بلویا، اگین ایر لاینز و اوکراین اینترنشنال ایرلاینز می باشد.
[img=800x0]https://safaryar.net/wp-content/uploads/2018/06/Netherlands-Tour-3.jpg[/img]
تور ارزان قیمت و لحظه آخری هلند
اگر قصد دارید با تور اروپا و یا سفری خارجی داشته باشید تور هلند می تواند انتخاب مناسبی باشد. برای رزرو تور ارزان هلند از طریق اینترنتی می توانید اقدام کنید و به صورت آنلاین آن را رزرو نمایید. برای این منظور باید مبدا و مقصد تور را مشخص کنید و بعد از مشخص کردن ساعت حرکت و تعداد مسافران به جستجوی تور بپردازید. بعد از اینکه تور هلند به نمایش درآمد از بین آن ها مورد مناسب خود را می توانید انتخاب کنید. با کلیک روی هر تور جزئیات بیشتری از آن ها به نمایش در می آید، این جزئیات شامل نوع ایرلاین، نوع هتل، تعداد شب های اقامتی و قیمت تور خواهد بود که با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید آن ها را می توانید انتخاب نمایید. این امکان وجود دارد که تور هلند را بر اساس مورد مهمی که مد نظرتان است انجام دهید مثلا این تور را بر اساس نوع ایرلاین می توانید جستجو کنید در این صورت تنها تورهایی که با ایرلاین مورد نظر صورت می گیرد نشان داده خواهد شد، این گونه انتخاب تور قطعا برای شما راحت تر خواهد بود و در وقت مسافر نیز صرفه جویی خواهد شد.
بهترین زمان رزرو تور هلند
به صورت کلی هلند دارای آب و هوای معتدلی است که تابستان های ملایمی دارد و فصل زمستانش نسبتا سرد است. بهترین زمان برای رزرو تور هلند جهت رفتن به باغ لاله اواسط ماه مارس تا اواسط ماه می می باشد. هوای گرم را با رفتن به جنوب این کشور احساس خواهید کرد. نواحی ساحلی آن به دلیل بادهای غربی دریای شمال مرطوب است و در این کشور تقریبا در تمام طول سال احتمال بارندگی وجود دارد.
جاذبه های دیدنی و تفریحی هلند
اگر به دنبال این هستید که تعطیلات خود را در کشور هلند سپری کنید و از جاذبه ها آن دیدن کنید مطمئن باشید که کشور هلند بهتربن انتخاب و مقصد خوبی می تواند باشد که در این بخش به معرفی تعدادی از بهترین جاذبه های دیدنی هلند می پردازیم:
پارک ملی هوخه ویلوه هلند
نام بزرگترین پارک ملی در هلند هوگ ویلوه است که چشم اندازهای زیبایی دارد. در این پارک زیبا گرازهای وحشی، گوزن ها و جنگل های انبوه دیده می شود که در آن به راحتی می توانید به مشاهده حیات وحش بپردازید. با دوچرخه های رایگانی که در تور توریستی هلند در این مکان در اختیارتان قرار خواهد گرفت می توانید به تماشای طبیعت زیبای آن بپردازید. در تور هلند بازدید از این پارک را از دست ندهید.
[img=800x0]https://safaryar.net/wp-content/uploads/2018/06/Netherlands-Tour-5.jpg[/img]
کوکنهف هلند
باغ لاله هلند شهرت جهانی دارد و کوکنهف مکانی ایده آل برای تماشای گل ها می باشد. کوکنهف به دلیل زیبایی های بسیار باغ اروپا نامیده می شود و آن را بزرگ ترین باغ گل در دنیا می شناسند. در تور هلند علاوه بر گل های موجود در این باغ نمایشگاه های متنوع، رستوران های عالی و پاسیوهای آفتابی را خواهد دید. در تور ارزان قیمت هلند با رفتن به کوکنهف بیشتر از 700 نوع گل لاله را خواهید دید. در این پارک نمایش روباز گل برگزار می شود که در دنیا بزرگترین نمایش گل به شمار می آید. گل های لاله با ردیف های بی انتها منظره ای فوق العاده ایجاد کرده اند و علاوه بر این نوع گل به تماشای گل سنبل نیز می توانید بپردازید.
موزه امپراتوری هلند
موزه ای به نام رایکس در هلند وجود دارد که آن را موزه ملی نیز می نامند و آثار تاریخی زیادی را در خود گرد آورده است که مربوط به تاریخ 1809 به بعد می باشند. تعداد آثار هنری و تاریخی این موزه 7 میلیون می باشد. در هلند تعداد 5000 نقاشی را در 250 تالار آن خواهید دید. در کتابخانه ای که در این موزه قرار دارد تعداد 35 هزار عنوان کتاب را مشاهده خواهید کرد. علاوه بر اینکه در این موزه آثار تاریخی و هنری نگه داشته می شود آثاری که نشان دهنده گسترش هنر و فرهنگ کشور هلند می باشد نیز در آن دیده می شود. در تور لحظه آخری هلند با بازدید از این موزه مجسمه های قرون وسطا، هنر مدرن و صنایع دستی را مشاهده خواهید کرد و میتواند در این سفر در تور لاهه هم شرکت نمایید.
موزه آنه فرانک هلند
یکی از جاذبه های گردشگری هلند موزه آنه فرانک است که در تور هلند حتما از آن بازدید کنید. در این موزه که در واقع خانه ای می باشد محل زندگی نویسنده یهودی به همراه خانواده اش را خواهید دید که در زمان جنگ جهانی دوم در آن می زیسته اند. شهرت آنه فرانک به دلیل دفتر خاطراتش است که بعد از مرگ او به چاپ رسیده است ، او این دفتر را در همین خانه نوشته است. زمان فوت او 2 ماه قبل از پایان جنگ جهانی بوده است و دفتر خاطراتش به 51 زبان دنیا ترجمه شده است. بخش هایی از خانه آنه فرنک به شکل قدیمی خود حفظ شده است که گویای تاریخ آن زمان می باشد.
موزه Tropenmuseum هلند
موزه Tropenmuseum محلی برای آگاهی از مستعمره های قدیمی هلند است و در سال 1864 ساخته شده است. در این موزه برای نمایش هنر و زندگی در مناطق استوایی و نیمه استوایی نمایشگاه های مختلفی برگزار می شود. در تور هلند با رفتن به این موزه فروشگاه های شرقی و بازارهای قومی را خواهید دید. موسیقی زنده سنتی و محلی در این موزه اجرا می شود و از سازهای سنتی برای این منظور استفاده می شود. تورهایی برای گردش در این موزه همراه با لیدر انگلیسی زبان وجود دارد.
[img=800x0]https://safaryar.net/wp-content/uploads/2018/06/Netherlands-Tour-7.jpg[/img]
کلیسای ملی هلند
در تور هلند به بازدید از کلیسای جدید بروید که به زبان هلندی نام آن Nieuwe Kerk می باشد. پادشاه هلند در این کلیسا تاج گذاری کرده است و موقعیت آن در میدان Dam و در کنار کاخ پادشاهی می باشد. ساخت میدان Dam که یک میدان تاریخی است در سال 1270 میلادی صورت گرفته است. بسیاری از مراسم های عمومی در این میدان و کلیسا برگزار می شود. با رفتن به این کلیسا منبری را خواهید دید که مربوط به سال 1649 می باشد و منبت کاری مربوط به دوران باروک را در آن خواهید دید و تزییناتی از عناصر مذهبی در آن وجود دارد. یادبود ملی در سمت دیگر میدان Dam قرار دارد که 22 متر ارتفاع دارد و به منظور یادبودی از قربانیان جنگ ساخته شده است و آن را نماد آزادی می دانند.
آسیاب های بادی کیندردیک هلند
در نزدیکی رودی به نام Noord دهکده مشهوری به نام کیندردیک وجود دارد که عامل شهرت جهانی آن، وجود آسیاب های بادی است که مربوط به قرن 18 می باشد و نگهداری خوبی از آن به عمل آمده است. ساخت 19 آسیاب بادی موجود در این دهکده از سال 1722 تا 1761 به طول انجامیده است و در میراث جهانی یونسکو نیز به ثبت رسیده است. در هلند بزرگترین مجموعه از آسیاب های بادی را در این کشور خواهید دید و از ماه آوریل تا اکتبر امکان بازدید از آن وجود دارد. اگر قصد بازدید از این دهکده و آسیاب های بادی را دارید به زمان رزرو تور هلند دقت کنید تا امکان بازدید از آن ها را داشته باشید. این آسیاب ها به نمادی برای کشور هلند تبدیل شده اند.
بهترین مراکز خرید تور هلند
هر سفری علاوه بر بازدید از دیدنی های آن منطقه، گشت و گذار در مراکز خرید را هم میطلبد. کشور هلند یکی از کشورهای اروپایی است که دارای بهترین مراکز هرید بوده و ما در این بخش به معرفی بهترین مراکز خرید تور کشور هلند می پردازیم:
مرکز خرید بیجنکورف در تور هلند
یکی از مراکز خرید بزرگ که در تور تفریحی هلند به آن می توانید سر بزنید مرکز خرید بیجنکورف است که همانند مرکز خرید هاردس در لندن و KDW در برلین می باشد. انواع لوازم خانگی، پوشاک، غذا، لوازم آرایشی، مبل و اسباب بازی در این مرکز خرید به فروش می رسد. موقعیت ابن مرکز خرید در مرکز آمستردام هلند و در نزدیکی میدان Damm می باشد.
[img=800x0]https://safaryar.net/wp-content/uploads/2018/06/Netherlands-Tour-9.jpg[/img]
مرکز خرید مگنا پلازا آمستردام در تور هلند
موقیت مرکز خرید مگنا پلازا آمستردام پشت کاخ کوئیز و در میدان دام می باشد. در تور هلند انواع پوشاک زنانه و شلوار جین از برندهای مطرح دنیا را در3 طبقه این مرکز خرید می توانید خریداری نمایید. از امکانات این مرکز خرید می توان به رستوران و کافی شاپ اشاره کرد و مکان خوبی برای استراحت نیز می باشد. تعداد 40 بوتیک در آن محصولات خود را عرضه می کنند و برخی نیز سی دی موسیقی به فروش می رسانند. پنیر و مواد غذایی لذیذی در طبقه همکف آن به فروش می رسد که بازدید و خرید از آن را نباید از دست داد.
مرکز خرید بونتری در تور هلند
در تور هلند به فروشگاهی قدیمی و در عین حال لوکس خواهید رفت که بونتری نام دارد. در این مرکز خرید آسانسوری برای جابه جایی وجود دارد و بیشتر محصولات آن پوشاک و لوازم ورزشی می باشد. علاقه مندان به این مرکز خرید کسانی هستند که به لباس و مد انگلیسی و هم چنین معماری انگلیسی علاقه دارند. در بالاترین طبقه مرکز خرید بونتری فروشگاهی مخصوص گلف و توپ های آن وجود دارد.
بازارهای Kalverstraat و Vlooienmarkt
بازارهای Kalverstraat و Vlooienmarkt در هلند برای آن دسته از عزیزانی که بعد از گشت و گذار قصد خرید دارند مناسب است. معروف ترین مرکز خرید در هلند Kalverstraat نام دارد که بسیار شلوغ است و در آن کافه، رستوران، عطر فروشی، بوتیک و گالری وجود دارد. در تور هلند در بازارVlooienmarkt امکان خریدی متفاوت را خواهید داشت و در واقع بازار محلی معروفی در آمستردام است و از سال 1886 تا کنون همچنان برپا می باشد. انواع لباس، غذا، صنایع دستی و اشیای قدیمی در این بازار محلی به فروش می رسد. علاوه بر اجناس نو قادر به خرید اجناس دست دوم نیز خواهید بود. در تور هلند در بازار گل آمستردام نیز تجربه خریدی متفاوت را خواهید داشت در این بازار حتی اگر خرید هم نکنید وجود تنوع و زیبایی گل ها شما را به وجد خواهد آورد زیرا در آن همه نوع گیاهی وجود دارد. اغلب مراکز خرید آمستردام در نزدیکی میدان Muntplein می باشند.

Print this item

  تور ارزان پنانگ
Posted by: travel - Yesterday, 11:42 AM - Forum: General - No Replies

اطلاعاتی در مورد کشور مالزی
کشور مالزی، یکی از کشورهای قاره آسیا می باشد، که تقریبا در جنوب شرقی این قاره واقع شده است. پایتخت این کشور، کوالالامپور است. تور  کوالالامپور جاذبه های گردشگری زیادی دارد و از آن جایی که این کشور دارای سواحل زیاد، جنگل های سرسبز، هتل های لوکس، رستوران های مجلل با غذا های بی نظیر و … می باشد، بنابراین سالانه میزبان گردشگران بسیاری است. آب و هوای مالزی گرم و مرطوب می باشد. با وجود باران و بادهای شدید زود گذری که در این کشور وجود دارد، اما تقریبا همه ماه های سال برای سفر به این کشور مناسب می باشند و به طور معمول دمای هوا در این کشور حدود 22 تا 32 درجه سانتی گراد است. در ادامه متن به بررسی بیشتر مکان های گردشگری در تور پنانگ خواهیم پرداخت.
[img=961x0]https://safaryar.net/wp-content/uploads/2018/04/Penang-Tours-9.jpg[/img]
اطلاعاتی در مورد سفر به پنانگ
می توان گفت در فرهنگ این کشور مهربانی و مهمان نوازی از جزهای اصلی محسوب می شوند و شما با ورود به این کشور مردم خونگرمی را خواهید دید. در کل می توان مردمان این کشور را به چند دسته تقسیم کرد که هر کدام از آن ها دارای یک نژاد، یک زبان و یک دین می باشند. لازم به ذکر است دین اصلی مردمان این کشور اسلام بوده و سایرین به دین هایی چون مسیحیت، هندو و … اعتقاد دارند.
در فرهنگ این کشور ذبح اسلامی جا افتاده است و ایرانیانی که در تور پنانگ شرکت می کنند، از این لحاظ مشکلی نخواهند داشت. زبان مردمان این کشور مالایی می باشد. البته باید به این نکته اشاره داشت چون مالزی کشور توریستی می باشد، بنابراین اکثر مردمان این کشور با زبان انگلیسی آشنا هستند و شما در تور پنانگ می توانید از طریق این زبان با آن ها ارتباط برقرار کنید. با تهیه بلیط کوالالامپور می توانید با جاذبه های کشور مالزی و شهرهای کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی آشنا شوید.
می توان گفت پنانگ یکی از جاذبه های توریستی تور مالزی محسوب می شود. که در جذب توریست توانسته است بسیار موفق عمل کند. در واقع باید گفت پنانگ یکی از ایالت های این کشور محسوب می شود و مرکز آن جرج تاون است. این منطقه دارای جاذبه های گردشگری بی نظیری بوده که می تواند بهترین مقصد برای گردشگران باشد. در واقع می توان گفت افراد با انتخاب تور پنانگ، می توانند لذت یک تفریح خوب و بی نظیر را در خاطرات خود ثبت کنند. شما می توانید با مراجعه به جاذبه های گردشگری این منطقه با تاریخ و قدمت کشور مالزی آشنا شوید. در این شهر مراکز خرید و رستوران های بی نظیری موجود می باشند، که در ادامه متن به بررسی تمامی آن ها خواهیم پرداخت. اگر قصد سفر با تور پنانگ را دارید ما را در ادامه همراهی نمایید.
آب و هوای کشور مالزی
اگر تصور می کنید آب و هوای کشور مالزی به مانند ایران 4 چهار فصل است، این تصور بسیار اشتباه است. کشور مالزی دارای یک آب و هوای همیشه تابستانی است و دمای هوا در بیشتر اوقات میانگین 20 الی 30 درجه را دارد. شاید با خواندن عدد آب و هوای این کشور این موضوع را دریافته باشید، که این آب و هوا برای ما ایرانیان بسیار معقول و استاندارد است. در واقع دما هوای این کشور آن قدر زیاد نیست که شما را مورد آزار قرار دهد. پس می توان گفت شما سفر خوشی را در این منطقه خواهید داشت و شاهدان این موضوع افرادی می باشند که بلیط مالزی را تهیه کرده اند.
آب وهوای شهر پنانگ
بسیاری از افراد برای شرکت در تور پنانگ متوسل به این موضوع می باشند که آب و هوای این منطقه به چه صورت است. این افراد سعی می کنند با فهمیدن شرایط آب و هوایی، در بهترین زمان ممکن در تور پنانگ حاضر شوند. می توان گفت این منطقه به مانند کلیه مناطق کشور مالزی دارای آب و هوای گرم و خشک است. اما در بعضی از مواقع سال شاهد بارندگی هایی خواهیم بود. آب و هوای این منطقه در ماه های آگوست، نوامبر، اکتبر و ستامپر در بهترین شرایط خود واقع شده است. لازم است به این نکته توجه نمایید، که اگر دوست ندارید تور پنانگ را در ماه های بارانی این منطقه تجربه کنید در ماه های ژوئن، دسامبر، آوریل و مه به این منطقه سفر نکنید. ما در پاراگراف بعد بهترین زمان سفر به تور پنانگ از تمام جهات را مورد بررسی قرار خواهیم داد. پس کماکان ما را همراهی نمایید.
[img=960x0]https://safaryar.net/wp-content/uploads/2018/04/penang-2.jpg[/img]
بهترین زمان سفر به پنانگ
معمولا افراد برای سفر به هر کشوری به دنبال بهترین زمان برای سفر به آن کشور می باشند. از آن جایی که کشور مالزی دارای آب و هوای گرم و مرطوب است، تقریبا می توان گفت همه فصول و ماه ها برای سفر به این کشور مساعد می باشند. ولی باید توجه داشت در برخی روز ها و ماه ها کشور مالزی و هم چنین شهر پنانگ، دارای باد های تند و بارش های رگباری می باشند. اما این باد و باران ها زود گذر بوده و برای سفر افراد مشکل به وجود نمی آورد.
با این وجود بیشترین تور پنانگ در ماه های ژانویه و فوریه که در واقع حدود ماه های دی و بهمن  می باشند، انجام می گیرد. افراد باید برای سفر با تور  پنانگ، لباس های مناسب که معمولا شامل لباس های تابستانی می باشند، به همراه داشته باشند. علاوه بر لباس، کفش و وسایل ضروری نیز از الزامات سفر به این شهر با تور پنانگ می باشد. که در ادامه متن با شرایط سفر بیشتر آشنا خواهیم شد.
تور پنانگ
می توان گفت تور پنانگ یکی از پر درخواست ترین تورها در بین شهرهای مختلف مالزی می باشد. از آن جایی که این کشور یکی از کشورهای توریستی محسوب می شود، مناطق مختلف آن بسیار مورد نظر توریستان می باشند. تور پنانگ می تواند بهترین تجربه را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد. تور پنانگ توسط بسیاری از آژانس های مسافرتی به شما عزیزان ارائه می شود. لازم به ذکر است که خدمات ارائه شده توسط این آژانس های مسافرتی بسیار مهم می باشد و باید در انتخاب آن ها توجه داشته باشید. تور پنانگ با توجه به جاذبه های گردشگری بی شماری که در این منطقه موجود می باشد، یکی از بهترین تورهای موجود در میان کشور های آسیایی است. ما در ادامه به جاذبه های گردشگری و خدماتی که در این تور به مسافران عزیز ارائه می شود خواهیم پرداخت.
مجری های ارائه دهنده تور پنانگ
در متن بالا به این موضوع اشاره شد که تور پنانگ توسط آژانس های مختلفی به مسافرین عزیز ارائه می شود و خدماتی که این آژانس ها ارائه می دهند در انتخاب آن ها بسیار موثر است. آژانس های مسافراتی باید سعی نمایند که خدماتی  را که در اختیار مسافرین قرار می دهند متنوع باشند، تا افراد با توجه به نوع بودجه خود یکی از آن ها را انتخاب کنند. بودجه مالی مسافر در استفاده از تور پنانگ بسیار تاثیر گذار است. آژانس های مسافرتی باید راهکار هایی اتخاذ نمایند، که مسافران با هر نوع بودجه ای بتوانند به تور پنانگ بروند و از این تور لذت کافی ببرند. لازم است به این نکته اشاره کنیم که ارائه دهندگان تور پنانگ در لحظات آخر اقدام به فروش تور لحظه آخری پنانگ می نمایند. لازم است مسافران در این مواقع گوش به زنگ باشند، تا بتوانند تور پنانگ را با کمترین هزینه و بهترین خدمات مورد استفاده قرار دهند.
در تور پنانگ خدماتی به مسافران ارائه می شود. که البته باید توجه داشت که هزینه هایی که از افراد برای سفر با تور پنانگ گرفته می شود، به کیفیت این خدمات بستگی دارد. خدماتی که در تور پنانگ به مسافران ارائه می شود، شامل 7 شب و 8 روز اقامت، ترانسفرفرودگاهی، راهنمای فارسی زبان، گشت شهری، سیم کارت و بیمه مسافرتی می باشند، که درجه هتل، نوع ایر لاین، نوع هواپیما و … در افزایش یا کاهش هزینه ها تاثیر گذار می باشند. مسافران تور پنانگ از فرودگاه امام خمینی در تهران خاک کشور را ترک می کنند و در فرودگاه بین المللی پنانگ که در 16 کیلومتری جورج تاون که مرکز پنانگ می باشد فرود می آیند. البته باید توجه داشت که بجز وعده صبحانه، دیگر وعده ها به مسافران تور پنانگ داده نمی شوند. افرادی که تقاضای دریافت سایر وعده های غذایی را دارند می توانند با پرداخت پول بیشتر، ناهار و شام خود را نیز دریافت نمایند.
بهترین جاذبه های دیدنی و گردشگری تور پنانگ
شهر پنانگ جاذبه های گردشگری زیادی دارد. که شما در سفر با تور پنانگ می توانید از این مکان ها بازدید کرده و از سفر خود لذت ببرید. از جمله این مکان ها می توان به باغ پرندگان ، موزه اسباب بازی، جنگل تفریحی teluk Bahang ، باغ گیاه شناسی، باغ orchid and hibiscus ، معبد Kek Lok Si، خیابان Georgetown،  تپه پنانگ، خوکونگسی، مسجد کاپیتان کلینگ، معبد سری ماریامان، معبد بودانی و … اشاره کرد. از آن جا که مکان های متعددی در پنانگ وجود دارد، بنابراین مدت زمانی حدود یک هفته نیز ممکن است زمان کمی برای بازدید از همه آن ها باشد.
پس برای گردش در شهر پنانگ مسافران به برنامه ریزی مناسب نیاز دارند. که در زمان مناسب از اغلب نقاط این شهر زیبا دیدن نمایند. البته یک راهنمای محلی یا تور لیدر، می تواند در کیفیت بازدید بسیار تاثیر گذار باشد.
[img=961x0]https://safaryar.net/wp-content/uploads/2018/04/Penang-Tours-12.jpg[/img]
معابد پنانگ
در متون بالا به این موضوع اشاره کردیم که شما با حضور در تور پنانگ و تور لنکاوی می توانید از جاذبه های گردشگری بی شماری بهره ببرید. یکی از این جاذبه های زیبا در تور پنانگ معابد بی شماری می باشد که شما می توانید از آن ها بازدید نمایید.
یکی از این معابد زیبا وات چایمنگ کالارام می باشد. این معبد که مناره های آن به رنگ طلایی است، در خیابان بروما واقع شده است. شما می توانید با مراجعه به این معبد زیبا از معماری آن بازدید کرده و لذت کافی ببرید. قدمت این معبد تاریخی به سال 1845 بر می گردد و یکی از نمادهایی است که نمایانگر تاریخ این شهر نیز می باشد.
یکی دیگر از معابد زیبای این شهر دهر میکاراما می باشد. رنگ تاج های طلایی این معبد چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند و می تواند مقصد خوبی برای بازدید، گردشگران در تور پنانگ باشد. لازم به ذکر است که این شهر معابد زیبای زیادی را دارا می باشد و شما می توانید از تور لیداران خود بخواهید این معابد را به شما نشان دهند.
می توان به صراحت عنوان کرد که این منطقه یکی از مناطق تاریخی کشور مالزی محسوب می شود. شما می توانید در تور پنانگ آثار تاریخی بی شماری را مشاهده نمایید و از تاریخ و قدمت این منطقه و کشور مالزی آگاه شوید. از نمونه این مناطق زیبا می توان به عمارت تاریخی پرناکان، خانه تاریخی سوفولک و موزه های بیشمار این شهر اشاره کرد. گفتنی است در بازدید از پنانگ سواحل زیبای آن را از دست ندهید.
مراکز خرید شهر پنانگ
در شهر پنانگ مراکز خرید زیادی وجود دارند. شما در سفر با تور پنانگ می توانید از اغلب مراکز خرید این شهر بازدید نمایید. دقت داشته باشید که در فروشگاه ها و مراکز خرید این شهر، انواع اجناس تقلبی با قیمت ارزان و هم چنین اجناس اصل و با کیفیت موجود می باشند. که انتخاب و خرید لباس تقلبی و یا با کیفیت بستگی به هزینه ای دارد، که شما برای خرید آن لباس پرداخت می کنید. علاوه بر فروشگاه ها و  مراکز خرید بزرگ که دارای برند ها داخلی  خارجی می باشند، در سفر با تور پنانگ شما می توانید از بازار های روز و غرفه هایی که در کنار خیابان وجود دارند، بازار ها شبانه، بازار آخر هفته و بازارچه های محلی  نیز دیدن نمایید. در این مکان ها شما می توانید خرید ارزان تری داشته باشید. مهم ترین مراکز خرید پنانگ ، جاده بورما (Burmah Road)، خیابان کمپ بل (Campbell Stret) و جاده پنانگ (Penang Road) می باشند.
[img=961x0]https://safaryar.net/wp-content/uploads/2018/04/Penang-Tours-13-1.jpg[/img]
رستوران ها و اغذیه فروشی های پنانگ
در کنار خیابان های شهر پنانگ علاوه بر فروشگاه ها و مراکز خرید بازارچه ها، دکه ها و غرفه هایی نیز برای فروش مواد غذایی وجود دارند. علاوه بر آن رستوران های زیبایی نیز در شهر پنانگ وجود دارند که در سفر با تور پنانگ می توانید به این رستوران ها و دکه ها مراجعه کرده وغذاهایی لذیذی را سرو نمایید. از غذا های معروف این شهر می توان به hainanese chicken rice، curry mee،wonton mee و  ,rajoاشاره کرد. به جرات می توان گفت پنانگ بهترین غذا های خیابانی را در کل آسیا دارد. همین غذا های خوش مزه دلیل و انگیزه خوبی برای سفر توریست ها به این شهر می باشند.
نکات لازم برای سفر با تور پنانگ
برای سفر به هر کشوری آشنایی با نکات مهم و قوانین آن کشور بسیار اهمیت دارد و سبب می شود در طول سفر مشکلات کمتری برای افراد به وجود آید. از جمله این نکات می توان به شماره تماس ضروری 112 در این کشور اشاره نمود.هم چنین کد کشور مالزی +60 است. زبان رسمی مردم شهر پنانگ، مالایی و پول رسمی آن ها رینگیت می باشد. نوع برق کشور مالزی و همچنین شهر پنانگ، 240 ولت و 50 هرتز بوده و شکل دو شاخه ها و پریزها به صورت حرف  G  می باشند. فرودگاه بین المللی آن، فرودگاه بین المللی پنانگ نام دارد. این کشور دارای آب و هوای گرم و مرطوب بوده و میانگین دمای هوا بالا می باشد.
اختلاف ساعت کشور مالزی با تهران حدود 4 ساعت و نیم می باشد. که در واقع این کشور 4 ساعت و نیم از ساعت تهران جلو تر است. برای حمل و نقل و جابجایی، مسافران تور پنانگ می توانند از تریشا ها که نوعی دوچرخه تاکسی هستند، استفاده نمایند. استفاده از تاکسی در پنانگ مرسوم بوده و هزینه های آن بالا نیست. در واقع می توان گفت رانندگان تاکسی در شهر پنانگ تمایلی به استفاده از تاکسی متر ندارند و قیمت ها بیشتر توافقی است. در این متن سعی کردیم همه نکات لازم برای سفر به تور پنانگ را در اختیار شما قرار دهیم. امیدواریم که شما در این متن با تور پنانگ، خدمات تور پنانگ و مکان های تفریحی و گردشگری پنانگ به خوبی آشنا شده باشید. تا هنگام سفر به این کشور، از نهایت استفاده و لذت بهره مند شوید. از این که ما را تا پایان متن همراهی نموده اید بسیار سپاس گذاریم.

Print this item

  تور لحظه آخری دبی
Posted by: travel - 23-09-2018, 07:34 PM - Forum: General - No Replies

آیا با خودت فکر کرده اید که چرا بیشتر افراد ترجیح می دهند تور دبی را برای سفر خود انتخاب کنند؟ دبی از محبوبترین مقصدهای گردشگری در دنیا محسوب می شود. در دبی می توانید در کمترین زمان ممکن از مناطق مختلف دیدن کنید. به طور تقریبی اینطور به نظر می رسد که جاذبه های دیدنی بزرگ دبی بیشترین استقبال را در دبی به خود اختصاص می دهد. امروز قصد داریم امکانات و هزینه خرید تور لوکس دبی و جاذبه های دیدنی این منطقه زیبا را مورد بررسی قرار دهیم در مقاله زیر آب و هوا و سایر شرایط نیز به طور دقیق بررسی شده است.
راهنمای سفر به دبی
دبی از دسته شهرهای است که توانسته به درستی سنت و مدرنیتگی را در کنار هم حفظ کند. در واقع این شهر ترکیبی از فرهنگ های مختلف را در خود جای داده است. در این بخش می خواهیم یک سری اطلاعات ضروری در خصوص تور دبی را بررسی کنیم.
ساعت رسمی دبی حدود نیم ساعت از تهران عقب تر است. دبی به عنوان قطب گردشگری دنیا محسوب می شود و در هر 4 فصل بازدید از آن با ارزش است. دبی یکی از شهرهای حاشیه خلیج فارس است که در زمینه گردشگری و همینطور تجاری و اقتصادی توانسته بهترین رتبه را برای خود فراهم سازد. طبق آمار 2014 این شهر پرجمعیت ترین شهر در امارات متحده عربی محسوب می شود.
[img=800x0]https://safaryar.net/wp-content/uploads/2018/05/Dubai-Tour-1.jpg[/img]
فرهنگ و زبان مردم دبی
زبان اصلی در دبی عربی اعلام شده است البته این زبان به نوعی زبان محلی نیز لقب می گیرد، مردمان این شهر به فارسی نیز تسلط نسبی دارند به این ترتیب به سادگی شرایطی فراهم است تا بتوانید با مردمان دبی ارتباط بگیرید. واحد پول در دبی درهم امارات است. در این شهر باید از سمت راست رانندگی کنید. در دبی اجازه پوشیدن لباس های بدن نما ندارید، این قانون در تمامی مکان های دبی دیده می شود.
رودخانه های موجود در دبی طبیعی نیستند. البته وجود رودهای ساخته شده سبب می شود تور دبی برای شما لذت بخش تر شود. در این شهر تاکسی بانوان وجود دارد و اغلب به رنگ صورتی در سطح شهر در حال رفت و آمد هستند. دبی مشهور به شهر طلا است و اگر به بازار دبی توجه کنید بیش از400 فروشگاه طلافروشی برای شما فراهم شده است.
آب و هوای شهر دبی
به طور کلی و طبق بررسی های انجام شده دبی دارای آب و هوای گرمسیری و بیابانی است. بنابراین در هر فصل سال که به این شهر سفر کنید بهرحال با آب و هوایی گرم نسبت به سایر مناطق روبرو هستند. دبی در کمربند بیابان شمالی قرار دارد. تابستان های دبی بسیار گرم و تا حد زیادی شرجی است. گاه گزارش شده است که دمای هوا به 41 درجه نیز می رسد و این گزینه بسیار عجیب و نگران کننده خواهد بود. شب های دبی بسیار خنک و لذت بخش است و این موضوع سبب شده است که فستیوال ها و جشن ها اغلب پس از غروب آفتاب برگزار شود. در ماه مرداد احتمال اینکه دمای هوای دبی به 55 درجه نیز برسد هم وجود دارد بنابراین بهترین گزینه برای افراد با توجه سلیقه و طبعشان انتخاب خواهد شد.
عموم افراد ترجیح می دهند فصل پاییز و بهار را برای تور توریستی دبی انتخاب کنند. البته این انتخاب دلایل مخصوص به خود را دارد. در واقع تور دبی در فصل زمستان هم به دلیل یک سری تفریحات یخی و زمستانی از استقبال نسبتا خوبی برخوردار است.
[img=800x0]https://safaryar.net/wp-content/uploads/2018/05/Dubai-Tour-3.jpg[/img]
بهترین زمان سفر با تور دبی
بر طبق بررسی های انجام شده بهترین زمان سفر به دبی از نوامبر تا مارس است. دقت کنید که دبی به طور کلی دارای دو فصل گرم و گرم تر است و صحبتی از سرمای طاقت فرسا در این شهر نخواهد بود. به این ترتیب مشخص است که زمستان دبی می تواند تا حدی برای افرادی که از گرما دوری می کنند گزینه مناسبی محسوب شود. البته سواحل دبی در فصل زمستان با بادهای شدید همراه هستند.
بهار بیشترین گردشگر را به خود اختصاص می دهد. عموما افراد سعی می کنند در این فصل به دبی سفر کنند و از جاذبه های دیدنی آن لذت ببرند. تور دبی در فصل تابستان ارزان تر از سایر فصل ها اعلام شده است. افرادی که می خواهند سفری ارزان به دبی داشته باشند می توانند فصل گرم سال را انتخاب کنند. در دبی رطوبت زیاد است و بهتر است که از لباس های نخی و خنک استفاده کنید. مناطق دیدنی و تفریحی در دبی شما را شگفت زده خواهد کرد. در نظر داشته باشید که فصل پاییز برای افرادی که قصد عکاسی از طبیعت دبی را دارند می تواند بهترین فصل محسوب شود.
فرودگاه های مشهور دبی
فرودگاه بین المللی دبی از بهترین و مهمترین فرودگاه دبی محسوب می شود. عموما ترافیک این فرودگاه بسیار زیاد است. این فرودگاه دارای 3 پایانه مجزا است که می تواند 90 میلیون مسافر را در سال جابجا کند.
جاذبه های دیدنی و تفریحی دبی
صنعت گردشگری یکی از مهمترین صنعت در دبی محسوب می شود بنابراین ورود خارجی به این شهر از اهمیت خاصی برخوردار است. در فهرست شهرهای پر گردشگر در جهان ، دبی دارای رتبه چهارم است که دارای بهترین جاذبه های دیدنی است و در ادامه به شرح آنها می پردازیم:
برج خلیفه در تور دبی
شاید باورش کمی سخت باشد اما اگر برج خلیفه را ندیده اید از دبی خارج نشوید! مهم ترین نماد شهر دبی توسط این برج شکل گرفته است. ارتفاع برج خلیفه به 900 متر می رسد و در هر نقطه از شهر قابل رویت است. این برج دارای طبقه بندی های زیادی است که از بر روی سکوی طبقه 124 بایسید می توانید کل شهر را زیر پای داشته باشند. تماشای افق زیبا و چشم گیر دبی از ارتفاع و زاویه دبی می تواند بسیار شگفت انگیز و دل چسب باشد.
نمای پانورما زیبای شهر از روی این برج بسیار لذت بخش است. بازدید از این منطقه زیبا از ضروریات تور دبی محسوب می شود. برای بازدید از این برج باید بلیط تهیه کنید، کودکان کمتر از 12 سال نیازی به خرید بلیط ندارند. اخر هفته عموما بازدید از این منطقه به بیشتر حد خود می رسد. روی زمین، اطراف این برج، و همینطور باغچه هایی که در مسیر پیاده روی شما قرار می گیرد بسیار لذت بخش و جذاب هستند. فواره های آبی دورتادور برج را پوشانده اند در ساعاتی از شب به رنگ های زیبا در خواهند آمد.
[img=800x0]https://safaryar.net/wp-content/uploads/2018/05/Dubai-Tour-6.jpg[/img]
دبی مال در تور دبی
دبی مال منطقه سه قسمتی است که شامل یک مرکز خرید بزرگ، آکواریوم آبی و همینطور ورودی برج محسوب می شود. در واقع دبی مال یک زمین اسکیت یخ زده است و به نوعی محدوده بازی برای کودکان محسوب می شود. مجموعه سینمایی که در این بخش وجود دارد بسیار دیدنی و لذت بخش است.
مرکز خرید دبی مال به صورتی خاصی طراحی شده است افرادی که قصد خرید ندارند نیز می توانند از فضای تفریحی این بخش لذت ببرند.
رستوران های دبی مال بی نظیر است. در این منطقه همیشه یک رویداد جذاب انتظار شما را می کشد. به عنوان مثال اجرای موسیقی زنده در این بخش می تواند بسیار لذت بخش باشد. جشنواره های سالانه دبی در این منطقه انجام می شود. شما می توانید از جشنواره سوپرایز تابستانی دبی مال در دبی لذت ببرید.
عموما ماه های آگوست و همینطور جولای این منطقه بسیار شلوغ و پر گردشگر محسوب می شود. کمی آنطرف تر از دبی مال بخشی قرار دارد که مشهور به آبشار دبی مال است که بازدید از آن قطعاً در تور دبی گنجانده خواهد شد. این آبشار به شکل خاصی طراحی شده است.
قلعه آل فهیدی در تور دبی
یک موزه بسیار دیدنی و جذاب در قلعه آل فهیدی دبی قرار دارد که در ابتدا برای دفاع از یک وقایع ساخته شد. دیواره های این موزه شما را شگفت زده می کند، بلوک های مرجانی که از آهک پر شده اند و ستون های چوبی موزه بسیار زیبا و قدرتمند طراحی شده اند. سقف موزه از شاخ و برگ و گل و گچ ساخته شده است. ای بنا در قدیم برای خاندان پادشاهی طراحی شده است. در حیاط موزه چرخی بزنید و از قایق های سنتی که از برگ های نخل ساخته شده اند دیدن کنید. برج بادگیر امارات نیز در همین منطقه قرار دارد. در این منطقه بخشی مخصوص به صنایع دستی وجود دارد که از گورهای 4000 ساله بیرون کشیده شده اند. این منطقه شما را به فکر فرو خواهد برد. جای جای این موزه به شما ثابت می کند که صنعت نفت به مرور زمان به چه صورتی رونق یافته است. نمایشگاهی جذاب از نقشه های قدیمی در ضلع جنوبی موزه دیده می شود که برای عموم افراد بسیار زیبا و لذت بخش است. بازسازی و مرمت موزه چند سالی است که اغاز شده است. بهترین تور ارزان دبی را هم اکنون انتخاب کنید.
محله بستکیه در تور دبی
بستکیه یکی از محله های قدیمی در دبی محسوب می شود که امروزه به منطقه الفهیدی مشهور است. این مکان در اواخر قرن نوزدهم ساخته شده است و به طور کلی محل زندگی تاجران و افراد بسیار بزرگ و ثرتمند تلقی شده است. خور دبی بسیار مشهور است، این منطقه نیز نزدیک به خور دبی قرار دارد. دبی به دلیل موقعیت اقتصادی و همینطور تجارت مروارید توانسته بسیار مشهور و معروف شود. در این منطقه ساختمان با استفاده از سنگ های آهکی و مرجانی ساخته شده اند و جای جای آن می توانید بادگیرهایی زیبا و دل چسب را مشاهده کنید. معماری این منطقه هر ساله مستندسازان را به سمت خود می کشاند.
ویژگی های معماری که در این مسیر دیده می شود به نوعی به شما اجازه می دهد اطلاعات دقیقی از فرهنگ مردم دبی به دست آورید. در این منطقه یک سری خیابان های باریک وجود دارد که به سبک معماری عربی طراحی شده اند. بازدید از گالری مجلس از واجبات در تور دبی محسوب می شود.
خانه شیخ سعید آل مکتوم از دیگر گزینه های بسیار مهم در تور دبی است. این مکان امروزه به یک موزه بسیار دیدنی تبدیل شده است. سیاق خانه های قدیمی در این موزه به وضوح قابل رویت است.
[img=800x0]https://safaryar.net/wp-content/uploads/2018/05/Dubai-Tour-9.jpg[/img]
جاده شیخ زاید دبی
فرابرهایی در این منطقه وجود دارد که می توانید سوارشان شده و کرانه دیره را مورد بازدید قرار دهید. یکی دیگر از جاذبه های دیدنی بسیار زیبا در دبی جاده شیخ زاهد است. این جاده شاهراه اصلی دبی محسوب می شود و از منطقه ای بسیار مدرن و اقتصادی دبی ریشه گرفته است. این شاه راه به طور کلی به 8 باند تقسیم شده است. دورتادور شاهراه می توانید برج های شیشه ای و کرومی و همینطور استیل را مورد بازدید قرار دهید. این مسیر از بهترین نقاط شهر برای تماشای چشم اندازها محسوب می شود.
خور دبی
خور دبی از جاذبه های طبیعی و عجیب در امارات محسوب می شود. بازدید از خور دبی سبب می شود تا با یک فضای دو بخشی روبرو شوید. دیره در بخش شمال و بر دبی در بخش جنوب قرار دارد. این مکان بسیار مورد توجه ماهیگیران و افرادی که علاقمند به صید ماهی هستند قرار می گرفت. البته این فضا در ابتدا یک روستای بسیار کوچک بود که امروزه تبدیل به مکانی دیدنی و طبیعی شده است. شما می توانید برای گشت و گذار در این منطقه از قایق ها و کشتی های قدیمی و همینطور سنتی استفاده کنید. فضاهای بازسازی شده در این منطقه بسیار لذت بخش و زیبا به نظر می رسد.
پارک طلا و الماس دبی
پارک طلا و الماس در این خیابان آنقدر شگفت انگیز است که قطعاً 4 الی 5 ساعت از زمان شما را خواهد گرفت. در نظر داشته باشید که بهترین زیورآلات در مرکز خریدی نزدیک به این پارک برای شما فراهم شده است. بلیطی که برای ورودی این منطقه در نظر گرفته شده است بسیار ارزان و مناسب است. در این مسیر می توانید با تولیدی های مختلفی آشنا شوید.
مراکز خرید در تور دبی
افرادی که علاقمند به مد و فشن هستند قطعاً عاشق مرکز خرید الغدیر می شوند. در این مرکز می توانید از مشهورترین و برترین برندهای دنیا را با قیمتی بسیار ارزان و مناسب خریداری کنید. این مرکز از گزینه های بسیار قدیمی در دبی است که البته در چند سال اخیر مورد بازساری قرار گرفته است. اگر به معماری این مرکز نگاهی بیندازید تلفیقی سبک عربی و مدرن را خواهید دید. این مرکز خرید در دو طبقه ساخته شده است و هر طبقه دارای نوع کاربری مخصوص به خود است. شما می توانید از سینمای بزرگ این مرکز لذت ببرید.
مرکز خرید امارات دبی
قطعاً در تور دبی باید زمانی برای بازدید از این مرکز خری بسیار لوکس قرار داده شود. این تفرجگاه خرید شما را در فکر فرو می برد. تفریح و سرگرمی در این مرکز خرید می تواند بسیار لذت بخش به نظر برسد.
در پارک تفریحی این مرکز خرید فرزندان شما به بازی مشغول هستند. مشهورترین پیست اسکی سرپوشیده در این مرکز خرید وجود دارد که سبب می شود از ان لذت ببرید. استراحت و خواب در این مرکز بی نظیر است. نگران هزینه های وارد نباشید در تور دبی به شما یک سری کارت های تخفیف داده می شود
مرکز خرید برجمان دبی
مرکز خرید برجمان از به روز ترین مراکزی است که بازدید از آن برای افرادی که به دنبال محصولاتی خاص هستند پیشنهاد می شود. خاص ترین محصولات در این مرکز خرید دیده می شود و البته هزینه های وارده عموما بالا است.
قهوه های این مرکز خرید بی نظیر است.
مرکز خرید دیره دبی
در تور دبی به بخش اسکله برده خواهید شد که می توانید از مرکز خرید دیره دیدن کنید. این مرکز خرید به نوعی دارای متنوع ترین محصولات است. کالاهایی که دارای تنوع بیشتری هستند در این مرکز دیده می شود. پارک های تفریحی مختلفی در این مرکز قرار داد. امکانات تور دبی بی نظیر است. فرش های ابریشم در این منطقه بی نظیر است.
مرکز خرید جمیرا دبی
با بازدید از مرکز خرید جمیرا تور دبی خود را تکمیل کنید. این مرکز خرید بسیار نزدیک به هتل های اصلی شهر است. شما می توانید بهترین لوازم خانگی و همینطور مبلمان هایی زیبایی در این مرکز پیدا کنید. رویدادهای فرهنگی این بخش بی نظیر است.
مرکز خرید وافی دبی
مرکز خرید وافی دارای 400 مغازه است و قطعاً بهترین تجربه خرید برای شما محسوب خواهد شد. کلکسیون های آثار هنری این مرکز خرید بی نظیر است. هنرهای مدرن این مرکز خرید می تواند گزینه های ایده آل برای شما فراهم سازد.

Print this item

  At the end of the second quarter of the game
Posted by: xingwang - 23-09-2018, 07:45 AM - Forum: General - No Replies

At the end of the second quarter of the game, the Pittsburgh Steelers faced a 3-yard, 7-yard pass in the Red Zone, while Brown's defensive end Miles Garrett gave Ben Rosleyberg a pole. Great pressure, and completed a quarterback impact. This should have been an impact of Garrett’s successful termination of the Steelers’ touchdown, but the referee threw out a yellow flag to whist Garrett’s “rough treatment of the passers”, and the Steelers got a new one because of this penalty. First attack opportunity, and directly to the front of the end area 4 yards kickoff. Then the Steelers took advantage of the key penalty and the first attack, and the running back James Connor rushed into the end zone to score a touchdown. Relying on the foundation laid by this touchdown, the Pittsburgh Steelers finally saved the undefeated situation www.lolga.com.

But today, the head of the NFL's referee said that Brown's "roughly treating the passer" was a false judgment. Brown should have directly cast the steelman's 3-speed conversion in the cradle and let the steel People lose the chance of Madden NFL 19 Coins a touchdown. However, the whistle of the referee made Brown's efforts fall short, and later the Steelers successfully took the touchdown. This penalty has had a great impact on Brown. This team could have ended his invincible journey, because without this touchdown, Brown could have defeated the Pittsburgh Steelers for his 2018 season. A good head.

Print this item

  If that sounds a bit confusing
Posted by: xingwang - 21-09-2018, 06:51 AM - Forum: General - No Replies

We don’t accept abounding application addendum yet, so there may still be some fun surprises cat-and-mouse for us already we in actuality dive into the Rocket League ceremony amend afterwards today. Accomplish abiding to  Rocket League Keys accompany us at 4 p.m. PT for some live-streamed matches with our Digital Trends agents at the wheel. Aswell accumulate an eye out for Rocket League on the Nintendo Switch afterwards this year.

If that sounds a bit confusing, it’s annual acquainted that this is one of the a lot of requested changes in the history of the game. The abstraction is that it’ll acquiesce arresting players to see alfresco the abandon of the ambition (as they would in absolute football, of course), to accord them added time to acknowledge to the position of the brawl and opposing players.

Print this item

  Cheap Adidas Sandals
Posted by: abc - 20-09-2018, 02:20 PM - Forum: General - No Replies

The very first thing about the Adidas Slippers Cheap is that it's very versatile and can be used for many different purposes. Even though it's mainly used to be a basketball shoe many people use it for casual use, tennis or training. This is a good a sign as it means it has many great quality features. To start with one of the main reasons it's so versatile is due to the fact that it's lightweight, durable and its looks will not fit any specific hobby. On the front with the Adidas Superstar 2G it's got a solid shell bottom cap which starts its protection phase off. This toe cap is important as the toes certainly are a weak and exposed area on a great many other basketball shoes. Having a strong toe means that your feet will often be protected and means you could be more aggressive on your court.

Cheap Adidas Sandals doesn't have perforations on the front but instead has it to the side where the Adidas Lines are. This enables the feet to breathe plus cools the inside belonging to the shoe down meaning a much better environment for the toes. Light synthetic material on the outside enables the basketball shoe to feel light when you're running. This is evident as soon as you start running and also in the data (tests show it weighs 13 ounces). 13 ounces is light as compared to many other basketball shoes within the range as many others weight around 15-17 oz .. A small difference in weight can make a large difference towards the game especially if you trust in speed.

Ankle support is important Nike Sandals. On the the ankle support serves as a soft and easy about the feet. Ankle support is usually a personal preference depending on the way you want it, some people as it soft and light (which will be what this basketball shoe is) along with other people like it agency and tight. It must be noted that the ankle service on this is as well as any other basketball shoes available.

Nike Sandals Mens has a foam insole, which you might or most likely are not familiar with. A foam insole is just there for cushioning purposes as well as helps to give the feet as less stress as they can when landing as oftentimes the shock can seep through the base to reach feet. The outsole rubber perhaps there is for shock absorption and acts to be a barrier to stop every pressure getting through any affecting feet. The base is in addition non marking which helps for anyone who is going to be playing in lots of different conditions with this.

Print this item

  Comprar Adidas EQT Hombre
Posted by: abc - 20-09-2018, 02:19 PM - Forum: General - No Replies

Zapatillas Adidas Superstar is that it can feel comfortable on the feet whenever you put it on. Its stylish mid top design is usually something that catches the eye of countless people. A cheap selling price also draws people straight into it. This review will procede with going into the style, comfort, excess weight, durability and shock absorption of this running shoe. The Adidas Adi Rise incorporates a mid top design and it's accessible in four different colors while using main ones being white-colored and black. On the front is a hook and loop strap that is certainly there to secure your foot into position and to also give it a nice aura. A hook and loop strap is also found on the back that is a unique trait on the basketball shoe.

Comprar Adidas EQT Hombre has been noted in its cushioned feel. This can be felt once you put them on while you're running. Inside can also be extremely padded with material that is definitely breathable and allows ones foot to cool down when you're using them. The main material that's used is named synthetic leather which has the name one of the softest, most comfortable and durable materials intended for basketball. The ankle fit is actually noted as great many people have noted of which it's 'true to size'.

Adidas NMD R1 Hombre ounces which is simply above average for middle top basketball shoes. This weight could be attributed to the more comfort and ankle support you receive from wearing these kind of basketball shoes. However they still feel great to the feet and support the ankle that is exactly what you'll be getting when you get these trainers. Durability is good they usually manage to hold away well. This is from the actual strong synthetic leather that's used for the majority of the shoe and also through the strong rubber outsole. The outsole extends about the main area of the actual shoe and does an excellent job at protecting you.

Adidas EQT Hombre gives off the vibe of a classical basketball shoe getting older have any fancy air units while in the base or complex energy transfers. However the durable rubber within the base added onto that padded foot bed does benefit shock absorption. Overall the Adidas Adi Rise may be a basketball shoe that you'll pick on the basis it has wonderful cushioning and ankle assist. It gives off the classical vibe and looks great on the feet whether the connect them and loop straps are usually fastened or not.

Print this item

  Adidas Ultra Boost Womens
Posted by: abc - 20-09-2018, 02:17 PM - Forum: General - No Replies

The final design for the Adidas Samba has not undergone significant changes despite a good evolution history. The shoe looks include remained constant for men and women but the experience possesses repeatedly been enhanced. At first, the shoe was planned for basketball playing but offers today become a contemporary accessory to wear. Because of this, demand has gone high and you'll want to know about the options you might come across already in the market. This article will touch on the various kinds of this shoe for your current information.

Adidas Ultra Boost Womens are one of the top selling shoe lines through the company and are developing the market since 1970. The change in material used to manufacture this shoe continues to be the notable modification with modern ones working with a recyclable upper which is actually comfortable and soft. The inner part of the show is made of a comfortable textile as the outer grip is above perfect thanks to the actual herringbone-pattern. You will like that shoe because of its array of beautiful designs which are generally easy to customize much like personal needs and liking. You can choose to feature your personal name or details in order to make it more joining.

The other type of Adidas Superstar 80 White Mens that you can contemplate buying is Superstar ONLY TWO. 0 shoe and is supplied in twin colors of light and blue. This may be a shoe for men only so ladies shouldn't think of considering them for purchase. The upper part of the shoe is constructed of a shiny leather material which is patented and that causes it to be stand out from the others easily. The inner parts are of your comfy fabric with outsoles distinguishing the herringbone-pattern. The Superstar 80s shoe is another type and is created for wear by men and women. The only difference is due to design which is vital that you help buyers make perfect choices. It is difficult for just a man to buy women shoe or vice versa.

Adidas Climacool Cheap Sale UK, they have a good combination involving chalk and blue colors considering the upper part imprinted with a luxurious crocodile. Rose and black include the main colors for the ladies shoes with all the upper part spotting that mono mesh. That makes the man-made leather and flock-print artwork well visible thus an attractive shoe type not solely to wear but have a look at. You have to good it a consideration whenever looking for the best Adidas Superstar to get. Children have not been neglected as there are shoes for them in the process. Superstar and Superstar 2 CMF is the key variations upon entering to consider. Make sure your little one is comfortable and fashionable by buying him or her favorite Adidas Superstar. There are numerous types of Adidas Superstars available thus your choices must not be limited to only a couple of options. There is Men's Adidas Forest Hills as well as those for women in addition to children therefore your market consideration need to be cast wide enough. Leave nothing to chance and you may get the best.

Print this item

  adidas Schuhe Schwarz
Posted by: singleqi - 19-09-2018, 01:27 PM - Forum: Poetry - No Replies

[Image: adidas-falcon-fall-2018-release-info-1.jpg]

Der Trend der Chunky Running (oder Walking) Adidas Schuhe Sale scheint diesen Sommer die Sneaker-Landschaft zu dominieren und wird nicht langsamer. Mit Sneakers wie dem Yeezy 700, Yeezy 500 und dem Yung-1 ist Adidas definitiv auf der populären Verrücktheit all-in und ihre bevorstehende Frauenfreigabe, der Adidas Falcon W, stellt jenen zur Verfügung, die nach einem blockigen Sneaker einer anderen durchführbaren Option suchen . Eine überarbeitete Version des ursprünglichen Falcon Dorf, sie sind mit einer Kombination aus Wildleder und Mesh-Obermaterial ausgestattet, verfügen über kräftige Farbakzente, reflektierende metallische Hits und sitzen auf einer dicken Sohle.

Diese adidas Schuhe Schwarz sprechen für sich. Da diese ausschließlich für Frauen gemacht werden, sind diese sehr weiblich ausgerichtet. Die Farbblockierung des Schuhs ist in einer Vielzahl von Farben mit GRAU, ORANGE, PINK, BLAU, WEISS, GRÜN und SCHWARZ erhältlich. Beeindruckend! Das sind 7 KONTRASTIERENDE Farben! Fast alle Laufschuhe bekommen eine Lifestyle-Atmosphäre und das gilt auch für diese Schuhe.

Seien Sie mutig und verwandeln Sie Ihren adidas Schuhe Weiß Look in einen gewagten Stil mit diesem Retro-Laufschuh aus den 90er Jahren von adidas Originals. Obermaterial aus Mesh + Veloursleder mit verspielten Colorblocking- und Metallic-Oberflächen. Mit leichter EVA-Zwischensohle und Gummiaußensohle mit stabilisierendem Torsionssystem.

Auf der gleichen Sohle sitzt das adidas Falcon Damen Schwarz Obermaterial für eine modernere Ästhetik als das Yung 1, mit einer Konstruktion aus hochwertigem Wildleder, Leder und Mesh mit hellen Farbakzenten und metallischen Details. Während die Marke "Adidas Vibes der 90er Jahre" als das Design-Stichwort für den Schuh zitiert, scheint es auch einige starke Inspiration von der Raf Simons Adidas Linie zu nehmen, speziell die populäre Ozweego Serie.

https://www.laufschuhebeste.com/

Print this item

  adidas Falcon Shoes Prices
Posted by: singleqi - 19-09-2018, 01:24 PM - Forum: General - No Replies

[Image: adidas-falcon-w-bb9173-7.jpg?w=780]

The trend of chunky running (or walking) adidas Shoes Sale seems to be dominating the sneaker landscape this summer, and it's not slowing down. With sneakers like the Yeezy 700, Yeezy 500, and the Yung-1, Adidas is definitely all-in on the popular craze - and their upcoming women's release, the Adidas Falcon W, provides those looking for a blocky-soled sneaker another viable option. A revised version of the original Falcon Dorf, they are constructed with a combination suede and mesh upper, feature bold color accents, reflective metallic hits, and sit atop of a thick sole.

These adidas Shoes Mens 2018 speak for themselves. As these are made exclusively for women, these are very female-centric to look at. The color-blocking of the shoe is in a multitude of colors with GREY, ORANGE, PINK, BLUE, WHITE, GREEN, and BLACK. Wow! That’s some 7 CONTRASTING colors! Almost all the running shoes are getting a ‘lifestyle’ vibe to it and same goes for these shoes.

Be bold and transform your look into daring style with this '90s-inspired retro adidas Shoes Women Sale from adidas Originals. Mesh + suede upper flashes playful colorblocking and metallic finishes. Set on a lightweight EVA midsole and rubber outsole with a stabilizing torsion system.

adidas Falcon Shoes Prices Sitting atop the same sole unit, the upper goes for a more modern aesthetic than the Yung 1, featuring a construction in premium suede, leather and mesh with bright pops of color and metallic detailing. While the brand cites "90s Adidas vibes" as the design cue for the shoe, it also seems to take some heavy inspiration from the Raf Simons Adidas line, specifically the popular Ozweego series.

https://www.1freshfoot.com/

Print this item